Biuro Podróży SUNNY DAYS mgr Krystyna Kempny

Biuro Podróży SUNNY DAYS mgr Krystyna Kempny

Małachowskiego/20a, Rybnik, 44-251 Rybnik, Śląskie

Agencja Sunny Days powstała w sierpniu 2006 roku. Firmę stworzyłam na bazie wieloletnich doświadczeń w pracy w branży turystycznej i kredytowej.

Opis

Biuro podróży "Sunny Days" Krystyny Kempny z Rybnika to jedno z najbardziej znanych i cenionych biur podróży na terenie Polski. Firma działa na rynku turystycznym już od blisko dwudziestu lat i od samego początku stawia sobie za cel organizację niezapomnianych wakacji dla swoich klientów.

Oferta biura podróży "Sunny Days" jest bardzo zróżnicowana i obejmuje wiele krajów i regionów na całym świecie. Firma ta specjalizuje się w organizacji wakacji dla rodzin, par, a także dla singli. Każda oferta przygotowywana jest przez doświadczonych specjalistów, którzy starają się dopasować ją do potrzeb i wymagań każdego klienta.

Jednym z najbardziej popularnych kierunków oferowanych przez biuro podróży "Sunny Days" jest Egipt.

Egipt to kraj pełen tajemnic i zabytków z czasów starożytnych. Biuro podróży "Sunny Days" oferuje wakacje w egipskich kurortach nad Morzem Czerwonym, takich jak Hurghada, Sharm el Sheikh czy Marsa Alam. Wyjazdy organizowane są z lotnisk w Warszawie, Katowicach czy Krakowie. Wakacje w Egipcie to przede wszystkim odpoczynek na pięknych plażach, korzystanie z kąpieli w ciepłym morzu oraz liczne atrakcje w postaci wycieczek po starożytnych zabytkach Egiptu, jak piramidy czy świątynie.

Kolejnym popularnym kierunkiem oferowanym przez biuro podróży "Sunny Days" jest Turcja.

Nasze biuro podróży organizuje wakacje w tureckich kurortach nad Morzem Śródziemnym, takich jak Antalya czy Bodrum. Turcja to kraj o bogatej historii i kulturze, gdzie można zwiedzać wiele zabytków, takich jak pałace i meczety, a także skorzystać z kąpieli w tureckich łaźniach.

"Sunny Days" oferuje również wakacje w Europie, w takich krajach jak Hiszpania, Grecja czy Chorwacja. Każdy z tych krajów oferuje wiele atrakcji turystycznych, takich jak piękne plaże, zabytki architektury czy malownicze krajobrazy. 

Hiszpania to kraj pełen kontrastów. Biuro podróży "Sunny Days" oferuje wakacje w najpiękniejszych regionach Hiszpanii, takich jak Costa del Sol czy Costa Brava. Wakacje w Hiszpanii to przede wszystkim kąpiele w ciepłym morzu, wędrówki po górach, degustacja hiszpańskich specjałów, a także zwiedzanie licznych zabytków, jak Sagrada Familia czy Alhambra.

Grecja to kraj, który słynie z pięknych plaż, turkusowego morza, wspaniałej kuchni i licznych zabytków. Biuro podróży "Sunny Days" oferuje wycieczki do najpiękniejszych greckich wysp, takich jak Kreta, Rodos, Korfu czy Santorini. Można też zwiedzić Ateny, w których znajduje się słynna Akropol, czy wioski, takie jak Oia, znane ze wspaniałych widoków na Morze Egejskie.

Chorwacja to kraj położony nad Morzem Adriatyckim, z pięknymi plażami, uroczymi miastami i wspaniałymi krajobrazami. Biuro podróży "Sunny Days" oferuje wycieczki do miast, takich jak Split, Dubrownik, Zadar czy Pula, a także wakacje na malowniczych wyspach, takich jak Hvar, Brac czy Korcula. W Chorwacji można kąpać się w ciepłym morzu, zwiedzać zabytki, wędrówki po górach, a także próbować tradycyjnej kuchni chorwackiej.

Biuro podróży "Sunny Days" oferuje również wyjazdy do egzotycznych krajów, takich jak Indie, Tajlandia czy Bali. 

 

 

Słowa kluczowe

biuro podróży rybnik
sunnydays rybnik
tanie wakacje
wczasy last minute rybnik
biuro podróży rybnik opinie
dobre biuro podróży rybnik opinie
krystyna kempna rybnik opinie
sunnydays rybnik opinie

Zdjęcia

Biuro Podróży SUNNY DAYS mgr Krystyna Kempny

Szczegółowe informacje

NIP
6511603145
Numer telefonu
509858802
Fax
(32) 425 57 97
Adres e-mail
[email protected]
Strona internetowa
https://www.sunnydays.pl
Data aktualizacji
7 marca 2023